چادر مسافرتی را از کجا بخرم

چادر مسافرتی را از کجا بخرم

چادر مسافرتی را از کجا بخرم؟ که ضد آب، سبک و کم حجم باشد و همچنین دارای قیمت ارزان در هنگام خرید و فروش باشد و از جنس پارچه و میله های خوبی ساخته شده باشد.

شاید این سوال در ذهن همه خریداران باشد چادر مسافرتی را از کجا بخرم؟ که باید به آنها حق داد که در مقابل مبلغ پرداختی بهترین چادر مسافرتی را خرید نمایند، خرید چادر مسافرتی اصلی به سه دسته عصایی، فنری و اتوماتیک تقسیم می شوند.

چادر مسافرتی فنری همان چادر های تولید ایران است که بیشتر در پارک ها و مسافرت ها می بینیم و به شکل مثلثی هستند که در داخل بسته بندی دایره ای شکلی هستند، باز شدن و نصب آن ها بسیار ساده است و در مدت زمان کوتاهی باز می شود ولی بستن آنها کمی سخت است و نیاز به حوصله، آموزش و تکرار دارد.

چادر مسافرتی عصایی دارای میله های تاشونده ای مانند عصای نابینایان است که با نخ به هم متصل می شوند و می توان گفت برای نصب و جمع آوری نیازمند گذاشتن زمانی حداقل 10 دقیقه ای توسط دو نفر هستند.

چادر مسافرتی اتوماتیک که برای نصب و جمع آوری نیاز به زمان زیادی ندارند و توسط یک نفر هم بر پا می شود این چادر دارای میله های تلسکوپی شکلی است که به وسیله خار یا زانویی باز و بسته می شوند، این چادر ساده ترین مکانیزم را برای نصب و جمع در بین همه چادر های مسافرتی دارد اما از نظر قیمت نسبت به نمونه های دیگر کمی گرانتر است.

بورس خرید چادر مسافرتی

برای دیدن انواع مدل های چادر مسافرتی به قسمت دسته بندی محصولات نمایندگی اینتکس لند در همین سایت، دسته لوازم کمپینگ و سفر مراجعه کنید و از همانجا مدل انتخاب شده را به صورت اینترنتی، تلفنی و حتی حضوری با مراجعه به آدرس فروشگاه اینتکس به قیمت تولیدی خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید