چادر مسافرتی ساخت کجاست

چادر مسافرتی ساخت کجاست

چادر مسافرتی ساخت کجاست؟

چادر های مسافرتی دارای مدل های زیادی هستند که ساخت: ایران، چین، ژاپن، آمریکا و آلمان هستند که به ترتیب از نظر قیمت و کیفیت ارزانترین و گرانترین هستند و در مدل های ضد آب فنری، عصایی، اتوماتیک و غیره تولید می شوند، فروشگاه اینترنتی اینتکس لند نیز به عنوان وارد کننده چادر مسافرتی فیت و کیت میله ای مخصوص سفر، کمپ و کوهنوردی اقدام به خرید و فروش این محصولات در ایران نموده است.

چادر مسافرتی ساخت کجاست؟

نتیجه می گیریم که تولیدی چادر مسافرتی در ایران زیاد است اما فقط مدل های فنری و اتوماتیک را تولید می کنند و دیگر مدل ها مثل عصایی یا بادی و نیمه بادی بزرگ حرفه ای و اتاق دار و مدل های مخصوص نصب روی خودرو تولید کشور های خارجی هستند که به طبع باید دارای قیمت های گرانتری باشند زیرا بزرگتر و با کیفیت تر هستند.
چادر مسافرتی ساخت کجاست ؟

مشخصات چادر مسافرتی خوب

یک چادر مسافرتی خوب و باکیفیت باید اسکلتی، ضد آب، ضد باد و ضد سرما باشد از جنس برزنت یا پلی استر تولید شود زیرا پارچه های شمعی باعث عرق کردن داخل چادر و در نتیجه داغ شدن فضای داخل چادر می شود، چادر مسافرتی مناسب باید سبک، کم حجم، بزرگ و حرفه ای باشد تا در پارک و کمپ و سفر مورد استفاده باشد.

بهترین چادر مسافرتی

چنانچه چادر مسافرتی دو پوشش خرید می کنید خیلی بهتر است زیرا از ورود باران به داخل چادر جلوگیری می کند، در زمان خرید این محصول یک سایز بزرگ تر انتخاب کنید تا جای لوازم مورد نیاز شما را داشته باشد، کم حجم بودن آن نیز باعث می شود تا فضای زیادی از ماشین شما را اشغال نکند و حمل آن نیز برای همه افراد ساده و راحت باشد.

خرید چادر مسافرتی مناسب

انواع چادر مسافرتی بست وی چینی، ژاپنی، کره ای و آمریکایی را می توانید از این نمایندگی اینتکس خرید کنید و برای این کار باید به دسته بندی لوازم کمپینگ و سفر در همین وب سایت اینترنتی مراجعه کنید و یا با شماره های درج شده در سایت تماس برقرار کنید و از همکاران ما مشاوره بخواهید.
چادر مسافرتی ساخت کجاست

دیدگاهتان را بنویسید