چادر مسافرتی سیار روی سقف ماشین

چادر مسافرتی سیار روی سقف ماشین

چادر مسافرتی سیار روی سقف ماشین از جدیدترین چادر های ضد آب قابل نصب بالای ماشین و مخصوص خودرو های آفرود است که بر روی باربند آنها بدونه نیاز به سوراخ کاری پیچ و مهره می شود.

این چادر ها از همان پارچه و میله های چادر مسافرتی معمولی تولید و ساخته می شوند با این تفاوت که کف آنها یا چوب تاشو است یا آلومینیوم یا فایبرگلاس و تشک فومی است و مخصوص روی باربند خودرو های شاسی بلند آفرودی می باشد بدنه این محصولات از پارچه یک تکه است تا به هیچ وجه به داخل آنها آب باران نفوذ نکند.

چادر مسافرتی سیار روی سقف ماشین

چادر مسافرتی سقفی دارای پیچ و مهره ها و آچار مخصوصی است که در داخل بسته بندی کارخانه قرار دارد و نیازی به سوراخ کاری یا برش اضافه بر روی باربند خودرو نیست، ضمنا برای بالا رفتن و داخل چادر رفتن نیاز به خرید یک نردبان متناسب دارید که باید جداگانه تهیه شود و البته در داخل پک برخی مدل ها نردبان نیز قرار داده شده است.

وزن این چادر های خودرویی معمولا سنگین و حدود 50 کیلوگرم است که باید توسط 2 نفره حمل و جابجا شود، ظرفیت این محصولات برای 4 تا 6 نفر خواب مناسب می باشد که در حالت نشسته جای بیشتری دارند، این چادر ها در انواع رنگ تولید می شوند که ساخت کشور هایی مانند: چین، آمریکا و آلمان هستند که جدیدا در ایران هم برخی تولیدی ها اقدام به تولید این چادر های مسافرتی متفاوت نموده اند.

از بهترین مزیت های استفاده از این چادر ها این است که علاوه بر جلوگیری از احتمال سرقت و مراقبت از خودروی خود در هنگام خواب از شر حشرات موذی و حیوانات خطرناک مثل مار و عقرب و غیره در امان خواهید بود که یکی از دغدغه های بزرگ آفرود بازها و کمپ رو ها می باشد.

چادر مسافرتی سقفی ماشین

خرید چادر مسافرتی بالای اتومبیل

 

برای خرید چادر مسافرتی خانوادگی و چادر مسافرتی سیار روی سقف ماشین خارجی به دسته بندی لوازم کمپینگ و سفر در همین وب سایت اینترنتی نمایندگی اینتکس در ایران مراجعه کنید و یا برای راهنمایی بیشتر با شماره های درج شده در سایت با همکاران ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید