چادر های بادی کودکان ساخت کجا هستند

چادر های بادی کودکان ساخت کجا هستند

چادر های بادی کودکان ساخت کجا هستند؟

کلبه های بازی بادی کودک پلاستیکی برند اینتکس و بست وی در داخل ایران تولید نمی شوند و از اسباب بازی های طرح خانه بازی بچه گانه دو تولیدی بزرگ چینی هستند که بسیار با کیفیت و جذاب هستند، شرکت اینتکس لند نیز به عنوان نمایندگی خرید و فروش انواع خانه بادی بازی کودکان اقدام به واردات این محصولات به داخل ایران و فروش آنها با قیمت ارزان و تخفیف های ویژه نموده است.

فروش اینترنتی کلبه بادی کودک

فروشگاه اینترنتی کلبه بادی اینتکس در استان تهران و بلوار مرزداران قرار دارد که اقدام به پخش، فروش و عرضه این محصولات بادی بچه گانه می نماید در واقع همه مدل های چادر بادی کودکان با برند های اینتکس و بست وی برای بچه های 2 تا 7 سال طراحی شده است که مخصوص دخترانه و پسرانه تولید می شود.

کلبه بادی کودک اینتکس و چادر بازی کودکان از بدنه پلاستیکی نرم ساخته می شود که داخل لایه های آن با هوا پر می شود که باید برای باد کردن آنها یک پمپ باد اینتکس یا پمپ باد بست وی داشته باشید تا بتوانید انواع کلبه بادی کودک را باد کنید و در اختیار فرزندتان قرار دهید تا در آن بازی کند و سرگرم شود.

ارزانترین چادر بادی طرح کلبه کودک اینتکس

چادر های بادی اصلی برند اینتکس و بست وی مدل های زیادی دارد که بسیار مقاوم و زیبا هستند ولی بهترین مدل آن قائدتا بزرگترین آنها است که مواد و متریال بیشتری در آن کار شده باشد این چادر ها را می توانید در داخل خانه اتاق کودکان و در مهدکودک ها نیز استفاده کنید تا بچه ها را به بازی و سرگرمی در آن مشغول کنید.
کلبه های بادی کودکان ساخت کجا هستند ؟

اکثر دختر خانم های کوچولو خانه بازی را دوست دارند و کارخانه اینتکس نیز تعداد زیادی از مدل های چادر بادی را دخترانه طراحی و تولید نموده است و تعداد کمی مخصوص پسرانه هستند که اغلب غیر بادی هستند، برخی از مدل های این محصولات بادی دارای ساک حمل و برخی دارای توپ بازی رنگی می باشند که برای بازی و سرگرمی بیشتر کودکان به کار می رود.

خرید چادر بادی کودکان

چادر های بادی کودک بدنه ای حساس به شی تیز دارند و ممکن است دچار پارگی یا سوراخ شدگی شوند که به وسیله چسب تعمیرات نمایندگی اینتکس می توانید آنها را آپارات و ترمیم کنید، انواع طرح های توت فرنگی، طرح کیتی، طرح کلبه ای، طرح بن تن و طرح پرنسس را می توانید در وب سایت فروشگاه اینترنتی آنلاین محصولات بادی اینتکس و بست وی یعنی همین وب سایت در قسمت دسته بندی کالاها ببینید و مدل مورد نظر را خرید کنید تا در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید.

نتیجه گیری:

در جواب سوال: چادر های بادی کودکان ساخت کجا هستند؟ باید بگوییم این محصولات در اصل آمریکایی هستند ولی در حال حاضر در کشور چین تحت لیسانس تولید می شوند که با کیفیت و استاندارد جهانی و اروپایی در همه کشور های دنیا به فروش می رسند.
خانه های بازی بادی کودکان ساخت کجا هستند

دیدگاهتان را بنویسید