چرا مبل های بادی پمپ باد ندارند ؟

چرا مبل های بادی پمپ باد ندارند ؟

چرا مبل های بادی پمپ باد ندارند ؟ هیچکدام از صندلی های بادی اینتکس، بست وی و جیلونگ دارای پمپ باد در داخل بسته بندی کارخانه نمی باشند تا مصرف کننده بتواند پمپ مورد نظر خود را به سلیقه خود انتخاب کند، البته کسانی نیز هستند که قبلا یک محصول بادی را خرید کرده اند و پمپ باد محصول قبلی را دارند و نیازی به تهیه مجدد پمپ برای مبل بادی ندارند.

صندلی ها و مبل بادی 1 نفره، 2 نفره، 3 نفره و 4 نفره کارخانه های اینتکس و بست وی از محصولات درجه یک پلاستیکی نرم هستند که رویه اکثر آنها جیر و بعضی مدل های آن طرح چرم است این محصولات بسیار سبک، کم حجم، کم جا، زیبا و ارزان هستند که می توانید با صرف هزینه بسیار کمی یک یا چند عدد از آنها را خرید کنید و با توجه به رنگ بندی که دارند با دیگر لوازم منزل ست کنید.

صندلی های بادی واقعا کاربرد دارند؟

مبل های بادی هرگز یک وسیله بی استفاده یا تزینی نیستند و مانند یک مبل راحتی یا صندلی تکنفره از آن استفاده کنید زیرا تحمل وزن بالایی دارند که تحمل وزن بعضی از مدل های آن به 150 کیلوگرم نیز می رسد، این محصولات بادی دارای مدل های بزرگسال، نوجوان و کودک هستند که هر مدل طرح و رنگ مخصوص به خود را خواهد داشت.
چرا صندلی های بادی پمپ باد ندارند ؟

برای باد کردن مبل های بادی باید درپوش سوپاپ های باد آنها را باز کنید سپس یکی از 3 سری تبدیل بزرگ، کوچک و متوسط پمپ باد دستی، برقی یا پدالی که خرید نموده اید را به مبل وصل کنید و شروع به پمپ زدن کنید تا کاملا پر شوند بعدا دریچه باد را محکم ببندید و از آن استفاده نمایید، البته بهترین پمپ پمپ برقی 2 کاره می باشد، ضمنا صندلی های بادی اینتکس، جیلونگ و بست وی به وسیله چسب های مایع مخصوص اینتکس نیز در صورت خرابی یا پارگی قابل تعمیر هستند.

خرید مبل ها و صندلی های بادی اینتکس

برای خرید مبل بادی مناسب و ارزان به دسته بندی محصولات در همین سایت فروشگاه اینترنتی نمایندگی اینتکس در ایران مراجعه کنید و مدل مورد نظر را انتخاب نمایید و یا با شماره های درج شده در وب سایت با همکاران ما در تماس باشید تا شمار را برای خرید دقیق و به صرفه بیشتر راهنمایی کنند، ضمنا خرید این محصولات برای کل شهر های ایران امکان پذیر است زیرا به وسیله پست یا تیپاکس برای خریدار ارسال خواهد گردید.

دیدگاهتان را بنویسید