تشک بادی مخصوص خودرو

چه تشک بادی مخصوص خودرو است ؟

چه تشک بادی مخصوص خودرو است ؟

تشک یا تختخواب های بادی وارد بازار ایران شده است که بر روی صندلی خودرو نصب می شود تا کودک یا دیگران در طول مسیر مسافرت بر روی آن بخوابند، این محصولات از بدنه پی وی سی تولید شده که روی آن با جیر پوشانده شده است رنگ این تشک های ماشینی عبارت است از: مشکی، کرم، طوسی، آبی، سبز، زرد، نارنجی و نقره ای.

قیمت تشک بادی صندلی عقب ماشین چقدر است؟

کیفیت و لوازم همراه این محصول قیمت آنرا مشخص می کند هرچه جنس آن قوی تر و ضخیم تر باشد و لوازم مورد نیاز آن در یک پک کامل باشد طبیعتا گرانتر خواهد بود، در داخل بسته بندی این محصولات بادی پمپ باد فندکی، بالش بادی، ساک حمل و برچسب تعمیرات قرار دارد البته برخی از شرکت ها و نمایندگی های سودجو اقدام به فروش جداگانه پمپ های ماشینی آن نموده اند که کاملا غیر قانونی است لطفا از خرید این پک های تشک بادی صندلی عقب ماشین ناقص اجتناب کنید.
چه تشک بادی مخصوص خودرو است ؟

تشک بادی صندلی عقب ماشین دارای دو مدل یک تکه و دو تکه می باشند که دو تکه، پایه های آن جدا می باشد تا بتوانید از تشک بالایی آن در خارج از خودرو نیز به عنوان تشک خواب استفاده نمایید، البته تشکهای بادی ماشین یک تکه نیز دارای دو سوپاپ باد مجزا هستند که می توانید یک قسمت آنرا باد نکنید تا مانند دو تکه ها باشد.

از تشک صندلی عقب ماشین می توانید در سفر برای خواب و استراحت کودک، بزرگسالان، افراد بیمار، معلولان و غیره استفاده کنید تا از بدن درد و زانو درد آنها ممانعت به عمل آورد این محصولات بادی سبک، کم وزن و کم جا هستند تا گوشه ای از خودرو را بگیرد و به راحتی حمل و نقل شود.

تحمل وزن تشک های بادی مخصوص خودرو چقدر است؟

تحمل وزن تشکهای بادی داخل ماشین حدود 150 کیلوگرم است که برای دو کودک یا یکنفر بزرگسال مناسب است جای دو نفر بزرگ سال بر روی این تشک ها نمی شود و تقریبا یک و نیم نفره هستند.

این تشک های بادی خودرو در برابر اشیا تیز و برنده حساس هستند ولی به وسیله چسب تعمیرات مخصوص قابل تعمیر هم هستند این چسب های مایع را باید بر روی وصله و تشک بمالید و بر روی تشک بگذارید حدود چند ساعت باید محل پنچری تحت فشار باشد تا کاملا پرس شود و به حالت روز اول برگردد.
چه تشک بادی مخصوص خودرو است ؟

برای خرید انواع تشک بادی مخصوص خودرو می توانید با مراجعه به دسته بندی محصولات همین وب سایت نمایندگی اینتکس در ایران مراجعه و یا با شماره های درج شده تماس بگیرید تا همکاران ما شما را به صورت رایگان مشاوره دهند.

این تشک های بادی تبدیل به یک وسیله کاملا ضروری در سفر ها شده اند و هر فردی که کودک دارد با معرفی و آشنایی با این محصول صددرصد به فکر خرید آن می افتد مخصوصا برای تعطیلات نوروز حجم زیادی از این کالا توسط نمایندگی ها به فروش می رسد.

تشک بادی ماشینی چه کاربردی دارد؟

اگر قصد سفر کوتاه مدت دارید و نمی خواهید در هتل و مسافرخانه اقامت کنید، اگر فقط برای چند ساعت در شهری مقیم هستید این تشک بادی بهترین وسیله برای استراحت شما در داخل خودرو خواهد بود که نسبت به کارایی آن قیمت ارزان و مناسبی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید