چادر بازی کودک

چه چادر بازی مناسب کودکان است ؟

چه چادر بازی مناسب کودکان است ؟ چادر های بازی و چادر بادی کودکان دارای تنوع مدل های زیادی هستند اما فقط چند مدل آن از نظر استاندارد و طبی پزشکی مناسب حال کودکان و خردسالان است که جزئیات آنرا در زیر شرح داده ایم تا بتوانید یک خرید درست و منطقی را انجام دهید.

چادر های بادی به سه دسته 1. چادر بادی از جنس پی وی سی 2. چادر بازی غیر بادی کودک از جنس پی وی سی و 3. چادر بازی پارچه ای که از جنس چادر های مسافرتی بزرگسال تولید می شود تقسیم می شوند.

 

1. چادر بادی کودک از جنس پی وی سی

این چادر های کودک از جنس پی وی سی یا همان پلاستیک نرم ساخته می شوند که دو لایه هستند و داخل آنها با پمپ های بادی اینتکس و بست وی پر و خالی می شود این محصولات بادی کاملا بهداشتی است و از نظر پزشکی نیز قابل تایید هستند همچنین بدنه نرم آنها باعث می شود تا با برخورد کودکان به دیواره های چادر هیچ آسیبی به کودک وارد نشود و کاملا بی خطر هستند.

چادر بادی کودک از نظر قیمتی گرانترین چادر بازی کودکان ساخت دو کارخانه اینتکس و بست وی هستند که دارای چندین مدل متنوع می باشند و بیشتر دارای مدل های دخترانه می باشند و قیمت پمپ باد آنها جدا از خود محصول بادی می باشد.

2. چادر بازی کودک غیر بادی از جنس پی وی سی

این مدل چادر های بازی کودکان بسیار ارزان قیمت هستند و دارای چندین مدل خیلی زیاد و متنوع هستند که از بدنه پی وی سی طرح دار و سازه اسکلت پلاستیکی ساخته می شود ضمنا چندین کارخانه در ایران و در دنیا سازنده این چادر های کودک هستند.

این مدل چادر بازی کودک از نظر بهداشتی قابل تایید نمی باشند زیرا از pvc خالص و از مواد درجه دو و سه تولید می شوند که قیمت آنها ارزان تمام شود معایب دیگر این مدل چادر بازی کودکان بوی بد حاصل از پی وی سی است که بعد از خرید تا مدت ها منتشر می شود و کودکان را آزار می دهد که خرید چادر بادی فوق را توصیه نمی کنیم.

3. چادر بازی پارچه ای شبیه چادر مسافرتی

این نوع چادر بازی کودک نیز غیر بادی است ولی از pvc نیست و از مزیت های این چادر های بازی کودکان قیمت ارزان و استاندارد بودن آن است این چادر ها معمولا از پارچه پلیستر ضد آب تولید می شوند و اکثر مدل های آن ایرانی و چینی می باشد که به هیچ وجه بو نمی دهند و میله های نگهدارنده آن نیز فنری است که جای بسیار کمی را اشغال می کند و با توجه به قیمت مناسب آن یکی از نمونه های عالی برای خرید و بازی کودکان است و ضمنا می توانید به عنوان کادو برای مناسبت ها به فرزندان خود و آشنایان هدیه دهید.

این چادر بازی کودکان را می توانید خرید کنید تا کودک در مسافرتها نیز چادر خود را داشته باشد و بازی مستقل بودن را تمرین کند و با هم سن و سالان خود به بازی و سرگرمی بپردازد.
چه چادر بازی مناسب کودکان است ؟

چادر بازی مناسب کودک را از کجا خرید کنیم؟

برای خرید چادر بازی کودک از رده سنی 1 تا 7 سال از نوع بادی، پی وی سی و پارچه ای در مدل های دخترانه و پسرانه با تنوع مدل و تنوع رنگ بالا به دسته بندی محصولات سایت اینتکس لند نمایندگی اینتکس مرزدارن دسته بندی چادر بادی کودک مراجعه کنید و مدل مورد نظر را با قیمت نمایندگی خرید نمایید و یا برای راهنمایی بیشتر با شماره های درج شده در وب سایت اینترنتی اینتکس لند تماس بگیرید و از همکاران ما به عنوان مشاور راهنمایی بیشتر بخواهید تا چادر بازی مناسب کودکتان را به شما پیشنهاد دهند.

دیدگاهتان را بنویسید