چگونه باد تخت بادی اینتکس را خالی کنیم

چگونه باد تخت بادی را خالی کنیم

چگونه باد تخت بادی را خالی کنیم؟

لازم است در اینجا در مورد تختخواب بادی 2 نفره و 1 نفر طبی خوشخواب اینتکس توضیحات کوتاهی درج کنیم که برای نحوه استفاده و خرید این محصولات ضروری است زیرا اکثر شرکت های نمایندگی اینتکس در ایران فقط محصول را فروخته و هیچ توضیحی در مورد چگونگی استفاده به خریدار ارائه نمی کنند.

باید بدانید که تختخواب های بادی اینتکس سری جدید و قدیمی همگی از بدنه های پلاستیکی نرم قابل تاشدن ساخته می شوند که داخل آنها با هوا پر می شود و اگر از مدل جدید با برند بست وی و یا اینتکس خرید نموده اید رویه آنها باید حتما از جیر، مخمل یا برزنت ضد تعریق باشد.

چگونه باد تخت بادی را خالی کنیم؟

بر روی بدنه هر تختخواب بادی intex و bestway سری جدید یک پمپ باد برقی دوکاره قرار دارد که هم مکنده و هم دمنده می باشند یعنی با روشن کردن یک کلید باد داخل آنرا پر و با زدن کلید روشن باد داخل تخت بادی را کاملا خالی می کند و نیازی به فشار دادن و یا باز کردن هیچ سوپاپ بادی نیست.

البته اگر از تختهای بادی مدل قدیمی دارید باید زبانه سوپاپ باد را به داخل فشار دهید و با تا زدن تخت باد داخل آنرا خالی کنید، همچنین می توانید با خرید پمپ باد برقی دوکاره مجزا اینتکس با این پمپ باد تخت بادی را پر و خالی کنید.

تختهای بادی اینتکس و بست وی طبی چندکاره در اشکال مستطیل و دایره خانگی، سفری و محل کار تولید می شوند که هر مدل دارای رنگ مخصوص به خود می باشد یعنی یک تختخواب بادی با کد مشخص فقط تک رنگ تولید شده است انواع رنگ این محصولات اعم از مشکی، طوسی، سرمه ای و کرم می باشد که اکثرا طوسی هستند.
چگونه باد تختخواب بادی اینتکس را خالی کنیم

چنانچه رنگ تخت خواب بادی شما روشن است و نگران کثیف شدن یا چرک شدن آن هستید می توانید از روانداز استفاده کنید، ضمنا بدنه تخت های بادی اصلی و طبی دو کارخانه مذکور ضخیم و محکم است اما با برخورد مستقیم و با فشار یک شی تیز می تواند دچار پارگی و سوراخ شدگی شود که به وسیله چسب پنچری اینتکس قابل پنچرگیری می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید