چگونه تشک بادی را پنچرگیری کنیم

چگونه تشک بادی را پنچرگیری کنیم

چگونه تشک بادی را پنچرگیری کنیم؟ با خرید یک پک چسب پنچری اینتکس می توانید به سادگی همه مدل های تشک خواب بادی دو نفره و یکنفره را به سادگی تعمیر کنید.

 

اگر پارگی و سوراخ شدگی محصول شما از قسمت پی وی سی باشد به سادگی مقداری از وصله و محل نشتی را چسبی کنید و وصله را بر روی آن قرار دهید و یک وزنه حدود 5 کیلویی را تا 3 ساعت روی آن قرار دهید.

البته در نظر داشته باشید که حتما حتما باید باد داخل تشک بادی را تخلیه کرده باشید.

و چنانچه محل پارگی و سوراخ شدگی در قسمت جیر، مخمل و یا برزنت است بهتر است با احتیاط یک لایه از آنرا به وسیله یک فلز مثل نوک کلید بردارید تا به پی وی سی برسد و حالا باید وصله و بدنه تشکهای بادی را به چسب مایع اینتکس آغشته کنید و وزنه 5 کیلویی را تا 3 ساعت بر روی آن قرار دهید تا کاملا پرس شود.

چگونه تشک بادی را پنچرگیری کنیم؟

چنانچه این سوال در ذهن شما وجود دارد که چگونه محل سوراخ شدگی تشک بادی اینتکس و بست وی را پیدا کنیم؟ باید بدانید اولین مرحله پیدا کردن سوراخ و پارگی آن می باشد که به این ترتیب است: ابتدا باید باد تشک را کمی بیشتر از همیشه پر کنید تا باد از محل نشتی با فشار بیرون بیاید و اگر آنرا در جای خلوت و ساکتی باد کرده باشید صدای باد خروجی را می شنوید و یا با پشت دست خیس شده تمام روی تشک بادی را بگردید تا باد را با دست احساس کنید و حالا با توجه به روش های بالا تشکتان را به سادگی تعمیر کنید.

ضمنا در صورت تمایل می توانید کار تعمیرات را به واحد خدمات پس از فروش نمایندگی اینتکس در ایران بسپارید.
چگونه تشک بادی دو نفره اینتکس را پنچرگیری کنیم

دیدگاهتان را بنویسید