13 روش نگهداری از تخت بادی

13 روش نگهداری از تخت بادی

13 روش نگهداری از تخت بادی، تخت خواب بادی اصلی دو نفره و یک نفره از جنس پی وی سی چیزی شبیه تیوپ لاستیک ماشین تولید می شوند که رویه آن با جیر پوشیده شده است تا ضد تعریق و ضد گرما باشند ولی به خاطر بادی بودن آنها احتمال سوراخ یا پاره شدن آن نیز وجود دارد که با رعایت موارد زیر می توانید از بروز صدمات احتمالی به تختخواب بادی جلوگیری کنید.

تخت خواب های بادی 2 نفره و 1 نفره بسیار سبک و کم جا می باشد که می توانید آنرا در منزل، محل کار و مسافرتها به همراه داشته باشید و استفاده کنید از جمله لوازم مورد نیاز در هر خانه تختخواب است که باید حتما وجود داشته باشد اما تخت های بادی چوبی و فلزی بسیار سنگین و گران قیمت هستند علاوه بر هزینه های هنگفتی که باید برای آنها کنار گذاشت حمل و نقل و جابجایی آنها نیز سخت و زمان بر است و ممکن است در جابجایی ها نیز صدمه ببینند.
تخت بادی اینتکس

13 روش نگهداری از تخت بادی

1. تخت خواب بادی را در محلی تمیز و فاقد شی تیز نصب کنید تا از زیر و کناره ها احتمال برخورد اشیا تیز به تخت باد وجود نداشته باشد.

2. در صورت لزوم بهتر است از یک زیرانداز مثل فرش، موکت و غیره در زیر تخت خواب بادی اینتکس نصب کنید تا بدنه آن محافظ داشته باشد.

3. در زمان روشن کردن پمپ باد قبل از اینکه سیم برق را به پریز وصل کنید از خاموش بودن کلید پمپ باد برقی تخت خواب بادی مطمئن شوید.

4. در زمان باد شدن با پمپ برفی بر روی تخت بادی ننشینید و صبر کنید تا کاملا پر باد شود.

5. پمپ باد برقی متصل به بدنه تخت های بادی بعد از پر شدن هوای تخت صدایش تغییر می کند که باید پمپ را خاموش کنید و از تخت بادی استفاده کنید.

6. حتما بعد از پر شده سیم برق را از پریز بکشید و در کشویی جعبه سیم قرار دهید تا از خرابی احتمالی سیم برق در زیر دست و پا جلوگیری کنید.
تختخواب بادی اینتکس

7. تخت بادی را نباید نزدیک به لوازم گرمایشی مثل بخاری و غیره نصب کنید و از گذاشتن وسائل داغ مثل سشوار بر روی آن اجتناب کنید.

8. از پریدن کودکان بر روی تخت خواب های بادی جلوگیری کنید زیرا در داخل این محصولات بادی پل های از ابریشم یا کامفورت قرار دارد که با فشار وزن بیش از حد از بدنه جدا می شوند و به اصطلاح ورم می کنند که تعمیر اینگونه خرابی ها ممکن نیست و تختخواب بادی کاملا بی استفاده خواهد شد.

9. در صورت پارگی یا سوراخ شدگی تختخواب های بادی قابل تعمیر هستند که باید حتما با چسب تعمیرات تخت خواب بادی اینتکس تعمیر شوند.

10. هر تخت خواب بادی اینتکس 2 نفره و 1 نفره دارای تحمل وزن مخصوص به خود می باشد که بر روی بسته بندی آن درج شده است و نباید بیش از حد مجاز از آن استفاده کنید.

11. تخت خواب بادی را حتما از نمایندگی های اینتکس خرید کنید و از آنها مهلت تست سلامت دریافت کنید زیرا محصولات بادی هیچگونه ضمانتی ندارند و فقط مهلت تست سلامت فیزیکی دارند.

12. تختخواب های بادی را برای تعمیر حتما به نمایندگی اینتکس مرزداران شهر تهران بسپارید.

13. تخت های بادی یکنفره و دو نفره پمپ باد برقی دار را نمی توانید بشویی و باید از دستمال نم دار و کف زده برای نظافت آنها استفاده کنید تا به پمپ باد آن صدمه وارد نشود ضمنا می توانید بر روی آنها و برای تمیز ماندن تخت بادی از ملحفه یا روانداز مناسب استفاده کنید.

با رعایت این 13 روش نگهداری از تخت بادی اینتکس طول عمر آنرا بالا ببرید و به صورت مداوم و همیشگی از آن استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید