استخر بادی اینتکس

9 روش نگهداری از استخر بادی اینتکس

9 روش نگهداری از استخر های بادی اینتکس

1 . استخر های بادی را باید در فضایی تمیز و فاقد شی تیز نصب کنید مثلا اگر در پشت بام استخر بادی را نصب می کنید باید باید ابتدا محل نصب را کاملا جارو کنید و از زیرانداز نرم مثل تاتامی برای محافظت از بدنه در زیر استخر بادی اینتکس استفاده کنید .

2 . بدنه استخر های بادی باید حتما با پمپ باد دستی ، پمپ باد برقی ، پمپ باد پدالی یا پمپ باد شارژی اینتکس و بست وی باد کنید ، اگر بخواهید این محصولات بادی را با تلمبه باد دوچرخه ، پمپ باد فندکی لاستیک ماشین و یا کمپروسور باد آپاراتی ها پر باد کنید اولا ممکن است که نازل یا سری این پمپ ها به بدنه استخر بادی وصل نشود و کلا باد نشود و یا دوم اینکه ممکن است به قدری باد این پمپ ها قوی باشد که بدنه استخر بادی را بترکاند یا پرس ها کارخانه را از هم باز کند .
روش نگهداری از استخر بادی اینتکس

3 . اگر قصد نصب استخر بادی را در باغ و حیاط و ویلا دارید حتما از شاخه درختان آنرا دور نصب کنید زیرا برخورد شاخه های تیز ممکن است بدنه استخر بادی را سوراخ کند .

4 . استخر های بادی بزرگسال و کودک مقاومت در برابر آب گرم و سرد را دارند ولی نباید در آنها از مواد شیمیایی سفید کننده و یا رنگ های شیمیایی یا بنزین و نفت استفاده کنید زیرا فقط برای آب قابل استفاده می باشند .

5 . استخر های بادی هرکدام حجم آب مربوط به خود را دارند که نباید بیش از حد  مجاز در آن استفاده کنید تا آب سرریز نشود .

6 . کودکان نباید بر روی لبه های آنها بپرند تا از ترکیدن رینگ ها و دیواره های استخر بادی جلوگیری شود .

7 . استخر بادی اینتکس یا بست وی قابل تعمیر هستند و در صورت هرگونه صدمه پارگی و سوراخ شدگی با چسب تعمیرات استخر بادی اینتکس به سادگی توسط خود خریدار یا نمایندگی اینتکس تعمیر می شوند .
9 روش نگهداری از استخر بادی اینتکس

8 . هرگز برای تعمیر استخر بادی از چسب های تعمیرات متفرقه استفاده نکنید .

9 . استخر بادی را اگر با پمپ باد دستی باد می کنید 100 درصد پر نشود و کمی باد آن نرم باشد تا علاوه بر اینکه قضیه انقباض و انبساط را در نظر گرفته باشید دوم اینکه پمپ های باد دستی قابل کنترل نیستند و اگر یک یا دو بار پمپ اضافه بزنید پرس ها را از سر درز باز می کند .

موارد بالا از 9 روش نگهداری از استخر های بادی اینتکس است که اگر آنها را رعایت کنید طول عمر استخر بادی شما چند برابر خواهد شد .

اشتراک گذاری با :

پاسخی بگذارید